ВИДЕО: Погледнете што му се случи на овој репортер додека известуваше во живо!

Репортерот на телевизијата "Фокс 29" Стив Кили, имаше несреќа додека известуваше во програма во живо. Во еден момент додека известуваше за снежната бура, огромен слој снег падна врз него и го затрупа. За среќа репортерот не е повреден. Поглднете...

04.03.2014 - 12:58

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега