ВИДЕО: Како би реагирале вие кога непознат дечко би ви понудил секс?

Погледнете какви реакции добива ова момче кое сака да види како ќе постапат на 100 различни девојки во една единствена ситуација во која тој им нуди секс.

Ниту тој ги познава, ниту тие него, па добива различни реакции кои може навистина да ве насмеат.

Ги среќава во различни ситуации, на улица, на плажа, во кафуле и не бира дали се згодни, млади, убави или неубави, слаби или дебели. Едноставно сака да се забавува.

 

04.03.2014 - 12:40

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега