Јанкулоска: Стилот на СДСМ е манипулации со граѓаните (ВИДЕО)

04.03.2014 - 12:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа