ВИДЕО: Скопјанец го свири мегахитот „Wake me up" на хармоника

Скопјанецот Роберт Спасенцовски го преработи мегахитот на Авичи, "Wake me up" на хармоника. Слушнете како звучи...

04.03.2014 - 11:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега