Машки труп пронајден во излетничка наслеба во Штип

Труп на се уште неидентификуван маж претпладнево е пронајден во штипската излетничка наслеба Суитлак, јавува Канал 5. Според информациите кои ги објави телевизијата во моментов екипи на Брза Помош и Кирм техника вршат увид на месото на настанот. Повеќе информации се најавуваат за подоцна.

04.03.2014 - 12:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега