Уште една тешка кражба во Скопје - скопјанец остана без франци евра и злато

Уште една тешка кражба во стан во Скопје. Несреќниот 54-годишен скопјанец А.Д. синоќа останал без 4.000 франци, 2.000 евра, златен накит и телевизор.

Полицијата трага по сторителите кои го ограбиле станот лоциран на улицата „Петре Ѓорѓиев“.

04.03.2014 - 11:42

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега