Подарок за корисниците на Vip за 8ми Март

Во пресрет на светскиот ден на жената, 8-ми март, кога потрагата по совршениот подарок за припадничките на понежниот пол се прави со особено внимание, Вип оператор претставува одличен предлог за подарок по поволни цени.

Имено, корисниците кои од денес па до 10-ти март 2014 г. ќе посетат некој од продажните салони на Вип ширум земјата и ќе склучат договор на 24-месеци, ја добиваат можноста да го добијат одличниот Андроид паметен телефон Samsung Galaxy Young за 1499 денари во тарифата Free+ M+ и да добијат подарок слушалки.

Samsung Galaxy Young е наменет за корисниците кои сe фанови на функционалностите кои ги нудат Андроид паметните телефони, додека подарокот слушалки кои обезбедуваат висок квалитет на звук ќе го направат користењето на Samsung Galaxy Young вистинско задоволство.

Понудата  важи ограничен период, односно од 4-ти до 10-ти март или до истекот на количините.

 

Повеќе информации за оваа понуда и Вип, корисниците можат да добијат со јавување во контакт центарот на Вип на 077 1234 или на веб страната www.vip.mk

04.03.2014 - 11:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега