Конечно зад решетки скопјанец по кој полицијата трагала долго време

Полицијата по долго трагање конечно лиши од слобода Скопјанец кој се барал поради фалсификување исправа.

Се работи за 56-годишниот Нусрет Д. кој треба да одлежи една година затвор за делото кое го направил.

Скопјанецот е спроведен во затворот-Скопје.

04.03.2014 - 11:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега