Еве што да правите за да ја излудите во кревет - порно актерка дели совети за подобар секс

Порно актерката Џена Џејмосон која долго време е во порно индустријата и за која лудуваат мажите ширум светот, реши да го пренесе своето долгогодишно искуство и да подели неколку совети за тоа како сексот да ви биде совршен.

Најважни од се се комплиментите. Џена советува дека секојдневно на својата сакана треба да и зборувате дека има убав задник, или дека е премногу секси. Иако звучи смешно и таа знае дека ви се допаѓа, на жените никогаш не им е доста од комплименти. Порно-актерката додава дека кога оди дома гола нејзиниот сакан и вели дека е премногу секси, а тоа секако ја прави посигурна за време на сексот.

Исто така, втора работа која е многу важна и не треба да ја заборавите е дека не треба да зборувате за поранешните девојки. Секој има свое минато, но тоа треба да остане токму таму, во минатото.

- Ако девојката сака да ве навлече на разговор за поранешните девојки, не започнувајте. Тоа нема да заврши добро во ниеден случај, вели Џена.

Актерката советува и да не се брза со сексот, по сексот да се галите со својата сакана, а додека имате секс да делите комплименти и да не молчите, за сексот да биде уште поинтересен.

04.03.2014 - 10:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега