ВИДЕО: Иднината на порачувањето пица изгледа вака

Оваа опција ќе им се допадне на сите обожаватели на пица. Воедно од сега не мора да чекаме да дојде келнер за да порачаме пица туку тоа ќе го правием самите ние на многу лесен и интересен начин.

Pizza Hut претстави концепт преку кој потрошувачот ќе може самиот да си одбере каква пица би сакал да порача и тоа одејќи во детали. Освен тоа, можете да си играте игри додека ја чекате порачката.

 

Погледнете како би изгледало тоа:

04.03.2014 - 10:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега