ФОТО: Славна актерка ги изненади фановите со своја фотографија

Популарната актерка Мила Јововиќ ги почести своите фанови на Инстаграм со фотографија по напорниот работен ден. 

- Не сакам да бидам валкана. Претпоставувам дека ова е причината зошто мојот нов филм се вика „Survivor“, напиша актерката под фотографијата и додаде Господине смилувај се! Ја бришам оваа кал од мене после долг напорен ден.

 

04.03.2014 - 09:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега