ФОТО: Момче од скопско Волково ја затвори обложувалницата

Нема потреба од коментар. Со 20 денари, „лапна“ 207.000

24.02.2014 - 21:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега