ВИДЕО: Погледнете ја реакцијата на ова куче кое година дена не ја видело својата сопственичка

Погледнете го ова емотивно видео... Сопственичката на ова куче година дена била на воена мисија во Авганистан, а неговата реакција кога за прв пат после толку време ја видело ни покажува една искрена љубов на релација човек- куче !

 

24.02.2014 - 17:18

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега