ВИДЕО: Девојки вака се игра на потпетици

Веруваме дека вакво нешто не сте виделе до сега. Овие момци танцуваат на песна од Спајс Грлс и повеќето од девојките може само да им подзавидат...

 

24.02.2014 - 15:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега