ВИДЕО: Интересно кученце што звучи како моторна пила

Ова кученце кое звучи како моторна пила стана нов интернет хит. Погледнете го ова интересно видео кое ќе ве насмее...

24.02.2014 - 14:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега