ВИДЕО: Вакво нешто не сте виделе до сега- часовник кој го пишува времето

Погледенете го овој интересен часовник кој го пишува времето...

24.02.2014 - 14:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега