ВИДЕО: Вакво нешто немате видено до сега- фонтана која ќе ве фасцинира

Погледнете ја оваа фасцинантна фонта која е вистинса туристичка атракција во Кореа. Прекрасно!

21.02.2014 - 16:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега