ФОТО: Па што не се јави Северина? - урнебесно

Северина која беше во Скопје и собра неколку Златни бубамари на популарноста, на Фејсбук си објави фотографија на која позира на плоштадот Македонија. Овој урнебесен коментар под нејзината фотографија добро го насмеа целиот Балкан.

 

 

 

21.02.2014 - 15:16
Фото: 
фејсбук

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега