Полицијата конечно фати Косовец кој имал забрана за влез а слободно се шетал низ Македонија

На улицата Крсте Мисирков 30 минути по полноќ бил фатен косовски државјанин кој слободно се шетал низ Македонија, иако му била изречена забрна за влез.

Се работи за 28-годишниот Н.Р. кој е предаден во полициската станица Центар.

21.02.2014 - 13:30

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега