ВИДЕО: Рај за мажите - во ова кафуле служат само полуголи девојки

Кафичот Ли во калифорнија е рај за мажите. Тука може да се напиета кафе или нешто пожестоко, а ќе ве послужат полуголи девојки. Погледнете...

21.02.2014 - 11:51

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега