ВИДЕО: Ах тој страв од игли - посмешен звук не испуштил никој до сега!

Господинот од видеото не е ни првиот ни последниот припадник на посилниот пол кој се плаши од игли, но ваков звук до сега не испуштил никој...овој човек кој стана хит на Интернет ќе ве насмее до солзи.

21.02.2014 - 11:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега