Наташа Беквалац веќе има ново момче - еве за кого се работи

Српската пејачка Наташа Беквалац неодамна ја раскина свршувачката со манекенот Влада Вуксановиќ, а веќе има ново момче.

Како што пишуваат српските медиуми, српската барбика како што многумина ја нарекуваат, била уловена од камерите на папарацо, додека за Денот на вљубените шетала со Љуба Јовановиќ, нејкзиното поранешно момче.

Како што може да се забележи на социјалните мрежи, Наташа веќе ги има избришано сите фотографии на кои е со Влада, што е уште еден доказ дека најверојатно не планира да ја обнови врската.

21.02.2014 - 10:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега