ВИДЕО: Ставете се на нејзино место- не е лесно да си жена во светот каде владеат мажите

Откако ќе го видите ова видео ќе ве натера да се замислите како е да се биде жена во светот каде владеат мажите.

21.02.2014 - 10:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега