ФОТО: Сораја едвај ги задржа бујните гради среде емисија во живо

 

Познатата српска старлета Сораја едвај ги задржа градите воемисија во живо. За време на снимањето на емисијата Брачен Судија, таа се појави во краток фустан кој го откриваше целосно нејзиното деколте, па едвај успеа да ги задржи градите.

И додека сите беа заслепени и фасцинирани од нејзиниот секси изглед, згодната старлета не рамнодушно ги коментираше брачните двојки во емисијата.

21.02.2014 - 10:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега