ВИДЕО: Имаше среќа- сакајќи да се направи фраер за малку ќе загинеше

ѓ

Многу луѓе се спремни на се само да се истакнат пред другарите, па така и ова момче кое имаше многу среќа што остана жив по ова егзибиција. погледнете што направи...

21.02.2014 - 10:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега