ВИДЕО: Како ловат ајкулите?

Погледнте како ајкулите го фаќаат својот плен.

20.02.2014 - 20:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега