ВМРО-ДПМНЕ најави вонредна прес- конференција

Центарот за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ најави вонредна прес-конференција во 19 часот  на која ќе се обрати Илија Димовски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ и Директор на Центарот за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ.

20.02.2014 - 18:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега