ВИДЕО: Како парите го менуваат човекот?

Погледнете го ова поучно видео преку кое ќе видите како занат парите да го сменат животот, но добро запамтете не е се во парите и тие не го прават животот поубав.

20.02.2014 - 17:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега