ФОТО: Венизелос се поклони пред името Република Македонија

Интересна фотка уловиле колегите од МИА

20.02.2014 - 16:14
Фото: 
МИА

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега