ВИДЕО: Како ќе реагирате кога ќе видите детенце како смрзнува на студ?

Во Осло со цел да видат како непознати реагираат кога ќе видат како дете се смрзнува на студ. Кампањата всушност е направена за да се подигне свеста на луѓето околу проблемот со децата кои страдаат во војната во Сирија.

Погледнете...

20.02.2014 - 15:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега