ВИДЕО: Рагбист ја удри сопругата - таа се онесвести од ударот

Рагбистот на тимот Балтимор Реј Рајс ја удрил својата вереница Џенаj Палмер, а таа се онесвестила.

Тие во саботата се сипотепале во казино, поради што се уапсени. Постои и видео снимка која е објавена во средата и која покажува како рагбистот Рајс извлекува жена од лифт држејќи ја под рацете околу половината, која очигледно е онесвестена, а потоа ја спушта на земја.

20.02.2014 - 14:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега