ВО ЖИВО: Хаос во Киев - погледнете што се случува

Погледнете во живо што се случува на улиците во Киев...

20.02.2014 - 12:24

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега