Гоца Тржан: Утрово еден татко го скрши срцето на своето девојче!

Српската пејачка Гоца Тржан  вчера на својот Твитер профил  повторно го нападна поранешниот сопруг Иван Маринковиќ.Пејачката отворено  упати критики до сопругот кој и го скршил срцето на нивната ќерка Лени.

Гоца не ги откирва причините зошто Иван ја разочарал нивната ќерка.

 

18.02.2014 - 11:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега