Eва Лонгорија: Помладите мажи ми се предизвик!

Познатата актерка Ева Лонгорија вели дека после разводот со познатиот кошаркар Тони Паркер си докажала на самата себе дека може да го има секој мажкој ќе го посака.

Сакав себе си и на својот бивш сопруг да му докажам дека можам да го имам секој маж кој ќе го посакам. Секако младите мажи претставуваа голем предизвик – вели убавицата.

17.02.2014 - 14:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега