Ќерка и син на политички противници од Србија снимиле порно-филм?

Ќерката на еден српски политичар наводно снимила порно-филм со син на политички ривал на својот татко, пренесе српски Телеграф.

Како што пишуваат белградските медиуми, на снимката која трае шест минути се гледа ќерката на познатиот политичар и синот на неговиот противник, кој лесно може да се препознае по тетоважите кои ги има на рацете.

Оваа снимка која е поставена на Интернет досега ја виделе 15.000 лица, а таткото на девојката сака што е можно побрзо да се отстрани.

најчитано сега