Скопско училиште остана без лап-топи

Крадец го нападна скопското основно училиште „Ацо Шопов“. 

СПоред информациите од полицијата, непознат крадец провалил во училиштето и украл повеќе лап топ компјутери.

Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

07.02.2014 - 12:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега