Жените се закажуваат „тепачка“ во Сити Мол во сабота

P.S Fashinon во сабота најавува нверојатннамалување на цените во 15 минутен шопинг.

„За нашите драги дами, подготвуваме попуст од 80% на се што ќе биде изложено во P..S..Fashion Macedonia, Skopje City Mall, 1 кат!
П.С. Попуст од 80% ќе има на секој половина час, во периодот од 12 до 16 часот, а шопингот со ова намалување на цените ќе трае по 15 минути!“ - велат од P.S. Fashion

 

Динамика на 15- минутен шопинг:
12.30-12.45
13.15-13.30
14.00-14.15
14.45-15.00
15.30-15.45

07.02.2014 - 12:49

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега