ВИДЕО(+18): Манијак безсрамно се самозадоволува сред Скопје

Манијак се самозадоволувал на сред улица на Скопското Кале. Човекот држел еротско списание во рака и иако минувачите му пререкувале, тој продолжувал да се допира. Погледнете го видеото кое го објави ЗаСе.мк.

 

ВИДЕО: Засе.мк

07.02.2014 - 10:34

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега