Изненадување од Facebook за сите корисници

Најпопуларната социјална мрежа го слави својот 10 роденден, а наместо да добива, таа им приреди одлично изненадување на сите свои верни пријатели.

Секој добива подарок од Фејсбук, персонализирано видео за секој корисник во кој се прикажани фотографии, статуси и настани.

 

Ако сакате да го видите Вашето „мини филмче“ креирано од Фејсбук, само кликнете тука.

05.02.2014 - 23:18

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега