Тајната за одличен брак ја открива Џоан Колинс: Секс, секс, и само секс

Актерката Џоан Колинс ви ја откирва тајната за успешен брак. Таа  изјавила дека нејзиниот брак е успешен само поради квалитетниот и чест секс.

Колинс веќе 12 години е во брак со 35 години помладиот Перси Гибсон и откирва дека големата количина секс во бракот ја прави Џоан свежа и наизглед доста помлада, иако годинава ќе полни 81 година.

Секс, секс и само секс, така го одржува изгледот, рекла холивудската актерка

04.02.2014 - 20:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега