Се роди љубов во шоуто „Танц со ѕвездите“ - Влатко и Марина во врска

Како што пишува весникот Вест пејачот Влатко Илиевски и професионалната танчерка Марина Овезовска  се во љубовна врска.

Марина и Влатко за Вест ексклузивно откирваат како меѓу нив се родила љубовната приказна.

Детали за ова може да прочитате во утрешниот број на Вест.

04.02.2014 - 19:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега