Владата плаќа за операција за зголемување на машкоста?!

Владата во Куба верувале или не им плаќа на мажите кои сакаат да си ги зголемат своите пениси. 

Како што јавуваат светските медиуми, Рамиро Фрагас, експерт од Министерствто за јавно здравство вели дека самодовербата и знаењето се најдобрите начини за борба против зголемување на пенисот, а кога мажите се незадоволни, Владата им плаќа да си ја зголемат машкоста, бидејќи очигледно многу мажи имаат ниска самопочит.

Фаргас сугерира на тоа дека придобивките од таквата операција се минимални, само околу еден или два сантиметри во должина. Според него, луѓето имаат мала доза на самопочит, па така свесни подлегнуваат на овој зафат.

04.02.2014 - 15:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега