Чудо: Наместо солзи од очите и паѓаат камења (ВИДЕО)

12-годишното девојче Садија Сале од Јемен е вистински феномен. Кога плаче наместо солзи, од очите и паѓаат камења. 

Докторите немаат објаснување за овој феномен.

Погледнете...

04.02.2014 - 15:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега