ФОТО: Проверете зошто оваа фотографија доби повеќе од милион лајкови

На својот профил на социјалната мрежа Твитер, познатата пејачка Гвен Стефани објави фотографија од минатото на која се гледа како зема автограм од легендарниот Стинг. Фановите ова го сметаа за вистинско изненадување, па за неколку часа фотографијата собра милион лајкови.

04.02.2014 - 13:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега