Ева Мендес бремена во 40-та година од животот

Актерката Ева Мендес е бремена во 40-та година од животот.

Според светските медиуми, актерката одбила на аеродромот во Лос Анџелес да помине на скенер, токму поради бебенцето кое го очекува. 

Засега Мендес ниту ја потврдува, ниту ја демантира оваа информација.

04.02.2014 - 13:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега