Линијата 192 повторно активна

Отстранет е техничкиот проблем со телефонската линија 192 на Министерството за внатрешни работи.

Од МВР информираат дека сите граѓани кои имаат потреба да пријават нешто повторно можат да ја користат телефонската линија 192.

04.02.2014 - 13:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега