ВИДЕО: Како би изгледала Skype конференција во реалниот живот?

Денес Skype користиме да ги намалиме трошоците од разни патувања и да би биле поефикасни и побрзи во својата работа. Сепак дали некогаш сте се запрашале како би изгледала Skype конференција во реалниот живот?

 

Ово пример ќе ви го покаже тоа...

01.02.2014 - 11:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега