ВИДЕО: Смартфон кој може да скрши и орев

Иако многумина ја сметаат кинеската технологија за неквалитетна сепак ова видео покажува нешто сосема друго. Би се осмелиле ли и вие да кршите ориви со вашиот смартфон?

29.01.2014 - 13:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега