Проверте колку време сте поминале на Facebook до сега

Facebook е социјалната мрежа на која огромен број луѓе поминуваат голем дел од денот. Но, дали некогаш сте се запрашале, колку точно време сте поминале прелистувајќи ги фотките на пријателите и кликајќи лајкови на нивните статуси?
Доколку сакате да го дознаете одговорот изразен во точно време, кликнете тука.

28.01.2014 - 12:58

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега