Лила Филиповска призна дека има момче - кој е?

Познатата македонска водителка, Лила Филиповска конечно призна дека има момче. Иако неодамна се појави фотографија за која медиумите пишуваа дека е нејзиниото момче, се испотави дека тоа е само подгревање на муабетите.
Лила вчера на Инстаграм објави фотка на која во романтична атмосгфера покрај каминот ужива на својата релакс-фотеља.
По дискусијата која се разви во коментарите таа призна дека има момче кое ја фотографирало, не бидејќи бил срамежлив не сакал да се појави пред камерата. Сепак, за кого станува збор, Лила не откри

28.01.2014 - 12:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега